fbpx

М’яка покрівля або бітумна черепиця

Лідируючим серед бітумних покрівельних матеріалів вважається гнучка черепиця. Європейські країни та ринок США оцінили її гідно, адже більшість будівель у них покриті саме бітумною черепицею.

Матеріали для покрівлі дахів, виконані з бітуму, називаються гнучкою покрівлею. Бітум модифікують і окислюють, завдяки чому він характеризується такими властивостями як гнучкість, міцність, довгий термін служби, стійкість до морозу та нагрівання.

М'яка покрівля або бітумна черепиця

Матеріали в рулонах найчастіше монтують на плоский дах із кутом нахилу не більш 11 градусів, а бітумну черепицю укладають на скатний дах. Вона не тільки візуально приваблива, але й має високий рівень практичності та надійності при експлуатації. Це гарний, стильний матеріал, він стабільний до дії навколишнього середовища, витримує низькі та високі температури, стійкий до дії ультрафіолету.

Великою перевагою бітумної черепиці є простота монтажної роботи, а кількість відходів при укладанні мінімальне (максимум 11%). Плитки накладаються суцільним шаром, не створюючи зазорів, а з монтажем легко працювати не тільки професіоналам, але і звичайним любителям.

В основі лежить скловолокно, яке покривають підготовленим бітумом. Саме завдяки йому полотно зберігає свою форму та не спотворюється під впливом різних навантажень і впливів. Плитки бітумної черепиці зроблені декількома шарами й на одній стороні мають фігурні надрізи.

Зовнішня сторона листа покрита мінеральним посипанням, що захищає його від впливу сонячних променів, а з внутрішньої сторони знаходиться клею покриття, яке сприяє простому та швидкому монтажу бітумної черепиці. Захисний шар знімається вже безпосередньо перед укладанням плитки.

Різноманітність м’якої покрівлі

Бітумна черепиця відома широким асортиментом кольорової палітри та великим вибором унікальних моделей. Наприклад, компанія Tegola представляє аж 58 кольорів плитки та понад 200 їх відтінків. Ви можете вибрати однотонне покриття або плитку з переходом від світлих тонів до темних, і навпаки.

Колір покрівлі не зміниться та не вигорить під впливом зовнішніх чинників, тому що бітумна черепиця покрита базальтовим шаром, який забезпечує стійкість і незмінність кольору. Незалежно від погодних умов і перепадів температур посипання з базальту не допускає змін колористики черепиці.

М'яка покрівля або бітумна черепиця

Бітумна черепиця має не тільки різноманітну колірну гамму, але й різну форму. Елементи можуть бути шестикутними, прямокутними, виконані півколом, у формі асиметричних деталей, «Ліберті» й т.д. Для того, щоб покрівля виглядала гармонійно та привабливо, потрібно дотримуватися логіки викладення, дотримуватися певного геометричного малюнка.

Для максимальної герметизації покрівлі в більш складних місцях можна використовувати метод підрізування зверху ендового килима, який в свою чергу стикується з підкладковим. Місця стиків якісно опрацьовуються мастикою, попередньо прогріву зворотну сторону плиток будівельним феном.

Фурнітура

Разом із купівлею гнучкої черепиці Вам знадобляться додаткові аксесуари та набір комплектуючих, наприклад декоруючої фурнітури, фронтонних фартухів, планок для карнизів, елементи вентиляції і водовідведення та багато інших деталей.

Популярні виробники бітумної черепиці

Матеріал бітумної черепиці розроблений з урахуванням кліматичних особливостей і погодних коливань, яким плитка не піддається.

Спеціальні модифікатори в складі бітуму роблять її дуже міцною і стійкою, але одночасно еластичною, тому дощі, сніг, град, сильний вітер не принесуть відчутного збитку такому покриттю. До того ж низька провідність вологи є одним із найважливіших переваг бітумної черепиці. Фронтони та карнизи встановлюються для відводу вологи. На захисний килим надається гарантія не менше 25 років.

Компанія Alle Bau пропонує бітумну черепицю трьох унікальних виробників на вибір: IKO, Katepal і Tegola.

Які особливості бітумної черепиці?
М'яка черепиця відрізняється гідроізоляційними, звукоізоляційними та антикорозійними властивостями, привабливим зовнішнім виглядом, простотою монтажу. При виготовленні такого виду покрівельного покриття використовується бітум, який характеризується еластичністю і гнучкістю ...
Читати

Догляд за черепицею

Бітумна черепиця не вимагає особливого догляду, але фахівці рекомендують два рази на рік оглядати дах з метою профілактики. У такому випадку при наявності будь-яких неполадок Ви зможете швидко та легко зробити заміну пошкодженого покриття.

Останні новини