fbpx

Особливості підбору металочерепиці

Реконструкція покрівлі та її зведення є одним з найскладніших етапів будівництва, так як саме від нього буде залежати термін експлуатації всього будинку. Тому підбір покрівельного матеріалу є найбільш відповідальним завданням. Якщо ж ви виберете в якості покрівельного покриття металочерепицю, то гарантовано отримаєте:

  • міцну та легку покрівлю;
  • екологічно чистий матеріал, який має високу стійкість до займання;
  • широкий вибір колірної гами.

Металочерепиця

Однак, незважаючи на це, при підборі даного виду будівельного матеріалу може виникнути маса питань, щодо того, якої товщини повинен бути метал, у чому відмінності одного виду від іншого, і яке захисне покриття краще підійде для конкретного регіону.

Основні правила підбору покрівельного матеріалу

У якості покриття для покрівлі в приватних будинках, як правило, використовується металочерепиця з товщиною сталі 0,5 мм, що відрізняється більш високою міцністю. Однак для зведення нежитлових споруд, козирків або навісів можна використовувати більш бюджетний варіант – листи з товщиною 0,45 мм.

Крім товщини листа при підборі покрівельного матеріалу важливо звертати увагу на вміст цинку в захисному шарі. Це обумовлено тим, що даний вид покриття забезпечує захист металу від корозії, тому, чим вище цей показник, тим більш високою якістю і терміном експлуатації володіє метал. У відповідності зі стандартами країн ЄС для покрівельних робіт повинна використовуватися сталь з цинковим покриттям від 225 г/м. Однак у нашій країні використання подібних листів для покрівлі є лише рекомендацією, а не обов’язковою нормою, яка повинна завжди дотримуватися.

Однак це далеко не всі нюанси, які важливо враховувати при підборі матеріалу для покрівельних робіт. Як правило, потрапляючи в магазин будівельних матеріалів, кожен покупець зіштовхується зі складністю підбору в залежності від компанії-виробника. Серед представленого асортименту обов’язково буде присутньою продукція з Китаю, Італії, Кореї, Польщі, Німеччини та Фінляндії. При цьому кожен продавець буде розповідати, що кращими є листи з Фінляндії, мають високу вартість, більш доступними, але не менш якісними – листи з Німеччини та Польщі, а найкращим співвідношенням ціни та якості будуть мати товари з Кореї. Однак подібна розповідь може ввести тільки в оману. Тому при підборі покрівельного матеріалу важливо звертати увагу на наявність гарантії. Як правило, гарантія надається на якісні листи товщиною від 0,45 мм, що мають щільність цинкового покриття не менше 225г / м, які виготовляються на території ЄС і Кореї. При цьому більшість товарів з КНР та України не володіють гарантією.

Які бувають помилки при укладанні м'якої черепиці?
Згідно зі статистикою більшість проблем із покрівельним покриттям з'являються не в результаті нормального зносу або яких-небудь пошкоджень при експлуатації, а саме через неправильно виконаний монтаж. Є помилки, які неможливо або дуже складно виправити, але тим не менш є і похибки, які з легкістю можна усунути, вчасно помітивши ...
Читати

Металочерепиця

Термін експлуатації та якість металочерепиці від типу полімерного покриття. У даний момент на ринку представлено цілий ряд моделей із захисним шаром з поліестеру, поліуретану і полівінілхлориду. Останні два види покриття мають високий рівень стійкості до агресивного впливу хімічних речовин, різкої зміни температурного режиму, а також до вигорання й впливу сильного вітру, але при цьому відрізняються більш високою вартістю. Саме тому покрівлі з використанням цих видів захисних покриттів сьогодні використовуються переважно в скандинавських країнах, а також у будівлях, розташованих поблизу моря. Металочерепиця з захисним шаром із поліестеру, незважаючи на свою порівняно невелику ціну, є не менш популярною, тому що цілком підходить для помірного клімату нашої країни.

Покриття, в якості основи якого використовується поліестер, умовно розділене на два типи – матове і глянсове. Матове покриття має більшу товщиною – 35-40 мкм і надійністю, як наслідок, і вартістю, в той час як глянсове покриття має товщину всього 25 мкм. Але, незважаючи на ці показники, вибір покриття з поліестеру є лише справою смаку – глянець припаде до душі тим, хто любить блиск, а матовий колір – тим, хто любить більш стримані кольори.

Де варто купувати металочерепицю

Важливим нюансом при підборі даного виду покрівельного покриття є вибір продавця. Він повинен бути готовий забезпечити клієнта всіма необхідними елементами для монтажу металочерепиці, а також додатковими елементами покрівельного покриття, які дозволяють виконувати монтажні роботи відповідно до встановленого порядку.

Останні новини